Są niesamowite podstawy dla Bitcoin teraz, ale to nie będzie rajd: Peter Schiff

Krytyk wokalny Bitcoin, Peter Schiff, napisał na Twitterze, że teraz jest idealny czas na rajd Bitcoin, ale nadal nie ma – jeśli nie teraz, to kiedy?

„Bitcoin nie może się zbierać pomimo zdumiewających fundamentów
„Bitcoin’s bull market ended 2.5 years ago“.
Prezes Euro Pacific, Peter Schiff, skomentował aktualną sytuację na rynku Bitcoin na swojej stronie na Twitterze, mówiąc, że pomimo tego, że społeczność jest niezwykle bycza i ma doskonałe podstawy, BTC nie wystawia żadnego rajdu.

Kiedy zacznie gwałtownie rosnąć, jeśli nie teraz? Schiff pyta.

„Bitcoin nie może się rajdować pomimo niesamowitych podstaw
Wybitny antagonista Bitcoinów, Peter Schiff napisał na Twitterze, że nadszedł czas, aby Bitcoin pokazał wybuchowy rajd, którego wiele osób spodziewało się po nim ostatnio.

Zwrócił uwagę, że posiadacze Bitcoinów są bardzo byczy, spodziewając się masowego rajdu BTC. Istnieją obecnie niesamowite podstawy dla niego, Peter Schiff wskazał. Jednak Bitcoin waha się poniżej 10.000 dolarów przez trzy miesiące i po prostu nie zacznie gwałtownie rosnąć.

Kiedy zacznie jeździć po dachu, jeśli nie teraz? – słynny nienawidzący Bitcoina pyta swoich przeciwników.

Max Keiser Sides z Peterem Schiffem podczas gdy Charles Hoskinson z Bashing Cardano
„Bitcoin’s bull market ended 2.5 years ago“.
We wcześniejszym tweecie o przełamaniu ceny złota powyżej 1800 dolarów, Schiff stwierdził, że hossa Bitcoina skończyła się 2,5 roku temu, a złoto ma teraz przed sobą długą drogę do wzrostu.

Jednak mimo wzrostu ceny złota, Schiff przyznał, że wydaje się to być najbardziej „niekochany rynek byka w złocie“, ponieważ mimo najlepszych fundamentów inwestorzy nadal wybierają akcje, a nie XAU.